Hoşgeldiniz

Sosyal Medya

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri:GOSB Restaurant
Toplantı Günü:Salı
Toplantı Saati:19.00

Duyurular

» 

Erey Box Projemiz

Değerli Rotaryenler,

Gebze Rotary Kulübü olarak, Polio Kumbarası'ndan  esinlendiğimiz EREY BOX düşüncemizi, proje olarak tasarladık ve tüm dostlarımızın beğeneceği  ve destekleyeceği  bir hale getirdik.

Amacımız, her Rotaryen için en az bir EREY BOX ile günde minimum 1 TL atılarak  dönem sonunda  Rotary Vakfı'na ( The Rotary Foundation) kutu başına yaklaşık 170 $ lık bir katılım sağlamaktır.

Her Rotaryen, sahibi olduğu EREY BOX' u ofislerinin ve/veya evlerinin ilgi çekecek yerlerine koyarak gelen misafirlerine Rotary' i anlatma fırsatını yakalayacaktır.

Arzumuz, Bölge kulüplerimizin azami istekli davranarak, EREY BOX talep etmeleri, hatta ailelerine veya misafirlerine de hediye almaları yönündedir.

Bu projemizde kitlesel bir başarı planlandığı için, her üyenin katılımını sağlamak adına fiyat  makul bir seviye de tutulmuş, satış fiyatı 5 TL olarak belirlenmiştir.

EREY BOX her üyenin kendi adına para biriktirdiği bir kumbara mahiyetinde olup, zorunluluk veya bağlılık bulunmamaktadır. 

Her birey biriktirdiği parayı istediği şekilde harcama veya bağışlama hakkına sahiptir.

Bu projeden elde edilen gelir, Gebze Rotary Kulübü projesi olan ve engelli öğrencilerimizin ürettiği hediyelik eşyaları satmaları için hazırlanan www.engellikermesi.com  'un geliştirilmesi ve hayat bulması için harcanacaktır.

Aşağıdaki üç linkte  EREY BOX' u anlatan ve nasıl hazırlayacağınızı gösteren sunumları da görebilirsiniz.

Dönem  başında EREY BOX' lara sahip olmanız projenin başarısı açısından önemlidir. Siz değerli Rotaryen Dostlarımızın her türlü soru,  görüş ve önerilerini dikkate alacağımızı bilmenizi ister ve desteğinizi bizden esirgememenizi rica ederiz.  

Talepleriniz için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rtn.Sevgi ve Saygılarımla

Gebze Rotary Kulübü

2014-2015 Dönem Başkanı

Cüneyt Nalbant

Gsm: 0537 761 0684

1. EREY BOX Direktör Tanıtım : http://www.youtube.com/watch?v=YWx7Fq6jcAk 

2. EREY BOX Kurulum              : http://www.youtube.com/watch?v=ZCxOEw72qwM 

3. EREY BOX Yapım Video        : http://www.youtube.com/watch?v=EzCGyuv3vsY